Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Brawo Dawid ! Brawo Błażej !

Dnia 25 kwietnia 2012 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży odbyły się powiatowe eliminacje do konkursu recytatorskiego O ZŁOTĄ WRÓŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI.

Nasze przedszkole reprezentowali: Kamila Popkowska (gr. 6-latki) , Dawid Świderski (gr. 6-latki) oraz Błażej Chyl (gr.5-latki). Możemy być dumni z naszych reprezentatntów ponieważ Dawid recytacją wiersza "Leń" J.Brzechwy zdobył Nagrodę główną i 15 czerwca 2012 roku weźmie udział w Wielkim Finale Wierszogłosika w Białymstoku. Jego rok młodszy kolega Błażej za wiersz "Kurczę blade" zdobył w konkursie Wyróżnienie.
SERDECZNIE GRATULUJEMY ! Życzymy dalszych sukcesów !

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 13 maja 2012 21:26
Data ostatniej edycji: nie, 13 maja 2012 22:25:10

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę