Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tańsze mleko

Jak dowiedział się serwis farmer.pl, za dostarczone do zakładów Mlekovity mleko w kwietniu rolnicy otrzymają 5 gr mniej na jednym litrze. Ceny skupu mleka spadają, bo znacznie spadają też ceny produktów mleczarni. Z analiz BGŻ wynika, że w marcu ceny zbytu masła kształtowały się na poziomie o około 18 proc. niższym przed rokiem, zaś odtłuszczonego mleka w proszku spadły o prawie 7 proc.

Analitycy banki prognozują, że w kolejnych miesiącach można spodziewać się spadków cen płaconych rolnikom. W marcu bieżącego roku średnie ceny skupu mleka w Polsce były o ponad 5 proc. wyższe niż rok wcześniej. W przypadku wysokomazowieckiej spółdzielni kształtowały się ona na poziomie 1,41 zł/l brutto.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę