Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

To są rekordy...

Izabela Dziedziech zawodniczka LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża może poszczycić się najlepszym w tym roku na listach Polskiego Związku Lekkiej Atletyki wynikiem na dystansie 1000 m w kategorii kobiet. Iza dystans ten przebiegła w czasie 2.49.80 sek wygrywając bieg memoriałowy o puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność.

Dobrze rozpoczęła sezon lekkoatletyczny również Beata Trzonkowska  wygrywając rywalizację rzuty dyskiem 1kg – 42.15 m, startowała również  w pchnięciu kulą 4 kg uzyskała 11.12 m. Wyniki te są rekordami życiowymi zawodniczki.
Rekord życiowy uzyskał również tegoroczny maturzysta z ZSEiO w Łomży Kamil Pogorzelski w biegu na 200 m z czasem 22.65.

Zawodnicy LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża wystartowali również w zawodach rozgrywanych na białostockim Zwierzyńcu. „Dzień Młodego Miotacza” przeznaczony był dla młodych sportowców w kategorii młodzików i juniorów młodszych. Podopieczni trenera   Andrzej Niwińskiego pokazali się z bardzo dobrej strony i kilkakrotnie stawali na podium.
I miejsce i nowy rekord życiowy uzyskał w pchnięciu kulą 5 kg junior młodszy Maciej Tarnacki z wynikiem 15.77 m, IV m ale z takim samym wynikiem co trzeci zawodnik był Paweł Roszkowski 13.55 m. W rzucie oszczepem 600 g młodzików I m wywalczył z wynikiem 48.96 m Marcin Makowski co jest również jego rekordem życiowym.

Rzut dyskiem 1.5 kg
 II m Maciej Tarnacki 42.59 m

Rzut młotem 5 kg juniorów młodszych
I m Michał Sawko 50.59 m
II m Paweł Roszkowski 49.62 m
VI m Mateusz Leszczyński 31.84 m

Rzut młotem 3 kg młodziczek
III m Karolina Łapińska 35.96

Pchnięcie kulą 3 kg juniorek młodszych
IV m Beata Trzonkowska 13.82 m (rekord życiowy)

Rzut dyskiem 1 kg juniorek młodszych
II m Beata Trzonkowska 42.01 m

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę