Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Porywacze z Kurpi

W nocy z wtorku na środę pięciu mężczyzn pobiło i uprowadziło 26-letniego mieszkańca powiatu kolneńskiego. Wczoraj policjanci z CBŚ odnaleźli go w szopie na terenie jednego z gospodarstw w gminie Łyse. Miał złamaną rękę i został odwieziony do szpitala. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali także podejrzewanego o udział w przestępstwie 27-letniego mężczyznę. Wcześniej policjanci zatrzymali samochód, do którego został wciągnięty porwany mężczyzna i podróżujących nim czterech mężczyzn.

Jak podaje policja w nocy z wtorku na środę do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie zadzwonił zdenerwowany mężczyzna. Z jego relacji wynikało, że chwilę wcześniej kilku młodych mężczyzn podjechało do idącego ulicą Grabowa 26-latka. Ten został przez nich pobity i siłą wciągnięty do samochodu. Następnie auto gwałtownie ruszyło w kierunku Kolna. Zaalarmowani policjanci natychmiast przystąpili do działania. Gdy jedna grupa policjantów na miejscu zdarzenia ustalała okoliczności zajścia ich koledzy zajęli się poszukiwaniem pojazdu porywaczy. Natychmiast też sygnały o zdarzeniu zostały przekazane do innych jednostek Policji. W wyjaśnienie sprawy zaangażowali się również doświadczeni funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i Centralnego Biura Śledczego. Już po kilku godzinach policjanci z Łysych zatrzymali poszukiwane auto na terenie województwa mazowieckiego. W ręce mundurowych wpadli czterej podróżujący nim mężczyźni w wieku od 20 do 25 lat. Wszyscy zostali trafili do policyjnych aresztów. Dalsze wnikliwe ustalenia mundurowych doprowadziły do miejsca, gdzie przetrzymywany był uprowadzony mieszkaniec okolic Kolna. Trop wiódł do szopy na terenie jednego z gospodarstw w gminie Łyse. Właśnie tam wczoraj po południu wkroczyli współdziałający funkcjonariusze z Podlasia, Mazowsza i CBŚ. Wewnątrz odnaleźli uprowadzonego, który wymagał pomocy medycznej. Ze złamaną ręką został on odwieziony do szpitala. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali także kolejnego podejrzewanego o udział w przestępstwie 27-letniego mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu. Cała piątka zatrzymanych dzisiaj zostanie doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Kolnie.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę