Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Rozliczenia po meczu z Warmią

Sobotni mecz pomiędzy ŁKS 1926 Łomża a Warmia Grajewo odbył się co prawda bez zakłóceń, ale nie obyło się bez incydentów. Grupa kibiców ŁKS już po ostatnim gwizdku sędziego wtargnęła na murawę pod sektor kibiców Warmii Grajewo. Fani obu drużyn zaczęli obrzucać się niecenzuralnymi słowami i racami dymnymi. Interweniowała policja. Wtedy zatrzymano dwóch kibiców 25–letniego mieszkańca Łomży i 22–letniego mieszkańca Kolna. Wczoraj łomżyńscy policjanci w tej sprawie zatrzymali kolejnych trzech młodych mężczyzn w wieku 20, 22 i 29 lat.

Zatrzymanym bezpośrednio po meczu mężczyznom w poniedziałek prokurator zaproponował  kary na poziomie grzywny 600zł, 200zł kosztów sądowych oraz 1 rok zakazu wstępu na imprezy sportowe z udziałem ŁKS Łomża.
Zatrzymani wczoraj – jak podaje policja - „w oparciu między innymi o zapisy monitoringu” , mężczyźni swoim zachowaniem mieli naruszyć art. 60 ust 1a Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, poprzez wtargnięcie na płytę boiska. Ponadto dwóch z nich usłyszało zarzuty zasłaniania chustą twarzy w celu utrudnienia rozpoznania, naruszając tym samym art. 57a tejże ustawy. Mężczyźni przyznali się do czynów i wyrazili wolę dobrowolnego poddania się karze. Łomżyńska policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w sprawie incydentów podczas sobotniego meczu, jednocześnie przypomina, że naganne postawy osób „kibicujących” podczas meczy będą skutecznie ścigane.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę