Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Rozjechali i uciekli... ciągle są poszukiwani

Choć mija już blisko miesiąc od tragicznego wypadku we wsi Zaruzie w gminie Miastkowo policjanci ciągle nie wiedzą kto rozjechał 44-letnią kobietę. Według wstępnych ustaleń policji kobieta wtargnęła na jezdnię i została potrącona przez samochód jadący od strony Ostrołęki w kierunku Łomży, a następnie przejechana jeszcze przez pojazd, który jechał bezpośrednio za nim. Obaj kierowcy odjechali z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanej, która w wyniku obrażeń zmarła.

Do wypadku doszło w sobotę 14 kwietnia  ok. 20.45 na drodze krajowej nr 61. Samochody, które potrąciły i rozjechały 44-latkę to najprawdopodobniej ford i audi. Policjanci z Łomży poszukują sprawców i świadków tragicznego wypadku. Wszelkie osoby, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji o tym tragicznym zdarzeniu o kontakt z KMP w Łomży pod numer 86 4741212, lub pod alarmowe telefony policji w całym kraju 997 i 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę