Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Same OSN-y

Ponad 105 tysięcy hektarów maja wynieść nowe wytyczone na terenie województwa podlaskiego OSN-y czyli obszary szczególnie narażone na zanieczyszczenia związkami azotu pochodzenia rolniczego. Właśnie ukazało się Rozporządzenie w tej sprawie Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie. Zdecydowana większość OSN-ów jest na trenach dwóch powiatów wysokomazowieckiego i zambrowksiego.

Na obszarach szczególnie narażonych na zanieczyszczenia związkami azotu pochodzenia rolniczego będzie obowiązywał program ochrony wód. A to oznacza, że rolnicy zmuszeni będą w swoich gospodarstwach sporządzać plany nawozowe, budować specjalne płyty obornikowe czy zbiorniki na gnojowicę.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę