Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Będą korki. Veneda zacznie budować dojazdy

Główne zdjęcie
Budowa Galerii Veneda

Za kilka dni poważnie zostanie zmieniona organizacja ruchu na ul. Zawadzkiej od al. Sikorskiego do ronda przy ul. Księcia Janusza I. To właśnie ta droga jest pierwszą, którą w ramach umowy z miastem przebuduje inwestor Galerii Veneda. Dziś urzędnicy ratusza przekazali mu plac budowy. - Przekazaliśmy teren wraz z sieciami na tym terenie wykonawcy dróg, czyli łomżyńskiej firmie Makbud, oddział UNIBEP S.A. - informuje inż. Mariusz Szatański, project manager kieleckiej spółki Echo Inwestment, która buduje Galerię Veneda w Łomży.

W biurze budowy przy Zawadzkiej spotkało się kilkudziesięciu specjalistów, kontrolujących przebieg i stan, m.in., sieci gazowej, elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej i telekomunikacyjnej. Na stole stanęły dwa kartony pełne segregatorów z dokumentacją techniczną, przygotowaną na zlecenie Echo przez łomżyńską firmę Domino. Inżynierowie omawiali szczegóły przedsięwzięcia na ponad 700 m ulicy, chodników oraz ścieżek rowerowych.
- Wprowadzamy wykonawców na bardzo trudną ulicę pod względem ważności komunikacyjnej dla Łomży oraz pod względem wielości sieci infrastruktury – mówi inż. Antoni Pawłowski z wydziału gospodarki komunalnej Urzędu Miejskiego w Łomży. - Panowie, tu nie ma żartów! – dodawał.
Wkrótce mają zostać podane informacje szczegółowe o terminach rozpoczęcia prac, ich lokalizacji i zakresie.

Mirosław R. Derewońko

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę