Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Z tasakiem na mecz?

Policjanci biorący udział w zabezpieczeniu sobotniego meczu ŁKS Łomża – Warmia Grajewo podczas kontroli w Wiźnie opla w bagażu ujawnili niebezpieczne przedmioty, takie jak noże czy tasak. Pojazdem podróżowało pięć osób. Jak podaje policja jeden z pasażerów – 19-latek - przyznał, że przedmioty należą do niego.

Teraz 19-latek za posiadanie niebezpiecznych narzędzi mogących służyć do popełnienia przestępstwa odpowie przed sądem.
Policjanci przypominają, że z dniem 19 listopada 2011 roku wszedł w życie,  przepis mówiący o tym, że osoba posiadająca w miejscu publicznym nóż, maczetę lub inny podobnie niebezpieczny przedmiot, a okoliczności jego posiadania wskazują na zamiar użycia go w celu popełnienia przestępstwa, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 3.000 zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę