Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

20-latka zdradził ślad buta nr 44...

W Święto Konstytucji 3 Maja przed północą przystawił drabinkę do ściany bursy w Łomży i... odkręcił kamerę monitoringu. Jednak 20-letni łomżyniak nie zauważył, że w tym czasie śledzi go bacznie drugie, o wiele bardziej czujne oko...

Następnego dnia rano wychowawca dyżurny bursy zauważył brak kamery i natychmiast zawiadomił policję.
- 20-latek dostał się bez trudu na teren jednej z łomżyńskich burs, ale oddalając się z miejsca kradzieży zostawił ślady obuwia rozmiar 44, który zabezpieczyli mundurowi – uściśla Izabela Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Jednocześnie chłopak został uchwycony przez inną kamerę monitoringu miejskiego. Nagrany materiał pozwolił szybko ustalić, kim jest złodziej. Przed południem był już w rękach funkcjonariuszy policji.
Kiedy zatrzymali go w domu, nie okazywał zdziwienia. Obuwie sportowe odpowiadało typem i rozmiarem wcześniej zabezpieczonemu śladowi buta. Chłopak przyznał się do kradzieży kamerki za 600 zł, ale nie wyjaśnił motywu przeprowadzenia całej operacji.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę