Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Straty po burzy

Pierwsze wiosenne burze, które w piątkowy wieczór przeszły nad regionem dały się we znaki mieszkańcom Niećkowa nieopodal Szczuczyna. Od uderzenia pioruna pioruna zapaliły się budynki gospodarcze. Straty to poza zniszczonymi budynkami także dwie krowy, które były wewnątrz i spaliły się żywcem.

Straty spowodowane uderzeniem pioruna oszacowano wstępnie na ok. 100 tys. złotych. W akcji ratunkowej brało udział 20 strażaków.
Także dziś wieczorem synoptycy przewidują możliwość wystąpienie lokalnych burz. Może im towarzyszyć porywisty wiatr na ogół południowo-zachodni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę