Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


MATURA 2012

Drodzy Maturzyści, w piątek, 4 maja, od części pisemnej egzaminu z języka polskiego na poziomie podstawowym rozpocznie się tegoroczny egzamin maturalny, który zakończy się 25 maja. Szczegółowy harmonogram oraz czas trwania części pisemnej egzaminów z poszczególnych przedmiotów znajdziecie tutaj.

 

Część ustna egzaminu z języka polskiego, języka obcego nowożytnego oraz języka mniejszości narodowej przeprowadzana jest w szkołach według harmonogramów ustalonych przez dyrektorów szkół.

Arkusze z zadaniami, które rozwiązywaliście, będą zamieszczane na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i okręgowych komisji egzaminacyjnych zgodnie z następującym harmonogramem:

- w przypadku egzaminów, które rozpoczynają się o godz. 9:00 – tego samego dnia około godz. 14:00

- w przypadku egzaminów, które rozpoczynają się o godz. 14:00 – następnego dnia około godz. 9:00.

29 czerwca dyrektorzy szkół, w których przystępowaliście do egzaminu, przekażą Wam informacje o wynikach Waszych egzaminacyjnych zmagań.

Jestem przekonany, że wspólnie z Waszymi nauczycielami włożyliście wiele pracy w przygotowanie się do egzaminu i dzięki temu wszyscy uzyskacie wyniki, które otworzą Wam drogę na wymarzone kierunki studiów.

Życzę Wam powodzenia!

Artur Gałęski

p.o. Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

 

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i cała Społeczność Uczniowska ZSEiO nr 6 w Łomży oczywiście trzyma za Was kciuki. Powodzenia!


Harmonogram pisemnych egzaminów maturalnych 2012r znajdziecie w poniższym załączniku.

Załączniki

Elżbieta Szleszyńska
śr, 02 maja 2012 22:58
Data ostatniej edycji: śr, 02 maja 2012 23:11:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę