Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Karambol tirów na „ósemce”

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

O ogromnym szczęściu mogą mówić kierowcy czterech tirów, które o poranku zderzyły się pod Zambrowem. Choć wypadek groźnie wyglądał, a jeden z tirów stanął w płomieniach, tylko jedna osoba wymagała hospitalizacji.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do wypadku doszło tuż po godzinie 4.00 nad ranem kilka kilometrów za Wiśniewem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 60-letni obywatel Białorusi kierując ciężarowym volvo z naczepą, jadąc od strony Białegostoku między stacją paliw Gosie Małe a Wiśniewem z nieustalonych przyczyn wjechał w tył ciężarowego mana oczekującego na zmianę sygnalizacji świetlnej, zamontowanej w tym miejscu z uwagi na prace drogowe. W kolumnie pojazdów oczekujących na przejazd stał jeszcze daf z naczepą i man. Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodzone zostały wszystkie samochody. Ponadto w wyniku zdarzenia w płomieniach stanął pojazd, który spowodował karambol. Kierujący nim 60-latek trafił do szpitala. 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę