Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Będzie walczył na Mistrzostwach Polski

Radosław Rogalski zawodnik Klub Uczelniany AZS PWSIP w Łomży podczas zawodów w Bełżycach wywalczył prawo udziału w Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Rogalski podczs ogólnopolskich eliminacji w Bełżycach w kategorii wagowej do -78 kg zajął pierwsze miejsce.

W drugich ogólnopolskich eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim Klub Uczelniany AZS PWSIP w Łomży reprezentowało trzech zawodników, ale tylko Radosław Rogalski wywalczył awans.
Bartosz Niedźwiecki w kategorii wagowej do -63 kg i Sebastian Sutkowski w kategorii wagowej do -68 kg zajęli miejsca 5-8 zajęli, nie kwalifikując się do finałów Mistrzostw Polski.
Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim odbędą się w Śremie 09-10 czerwca 2012 roku.

Trenerami łomżyńskich teakwondzistów są: Paweł Remiszewski i Marta Miller


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę