Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Uciekł z więzienia... na chwilę.

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 35–latka, który odbywając karę pozbawienia wolności w zakładzie karnym skierowany został do pracy w jednym z podłomżyńskich firm, skąd uciekł. Był poszukiwany przez kilka miesięcy. Okazało się, że będąc na wolności też kradł...

Jak relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży w piątkowe popołudnie funkcjonariusze z Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Wydziału Kryminalnego zapukali do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z informacji wynikało, że może tam przebywać poszukiwany mężczyzna, który samowolnie oddalił się z miejsca pracy podczas odbywania kary pozbawienia wolności. I informacje te potwierdziły się. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W trakcie dalszych czynności i na podstawie wcześniejszych ustaleń 35–latkowi postawiono także zarzut kradzieży dwóch telefonów komórkowych, do jakiej doszło w połowie grudnia ubiegłego roku w jednym z łomżyńskich lokali rozrywkowych. 
W sobotę 35–latek wrócił do zakładu karnego, w którym spędzi jeszcze 2,5 roku. Jak dodaje policja mężczyzna karę pozbawienia wolności odbywał także za kradzieże.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę