Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ścianka to wyzwanie...

Wszedł sam, ale aby zejść zabrakło mu już odwagi. W sobotę wieczorem strażacy ze ścianki wspinaczkowej na terenie dawnej strzelnicy przy. ul. Konstytucji 3 Maja ściągali 16-letniego chłopaka. - Wszedł na ściankę bez żadnego zabezpieczenia i samodzielnie nie potrafił zejść – opowiada Jan Chludziński zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

Strażacy zgłoszenie o „uwięzionym” na dachu ścianki chłopaku odebrali o 20.46 w sobotę. Na miejsce został wysłany wóz ratowniczy.
- Strażacy rozstawili drabinę dziesięciometrową i zdjęli nastolatka, a następnie przekazali go policji – mówi komendant Chludziński.
- Chłopak został przekazany rodzicom. Był nieco wystraszony ale trzeźwy – dodaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.
Strażacy podkreślają, że choć ścianka stoi w Łomży już kilka lat, to zgłoszenia o uwięzionych na jej szczycie „alpinistach” nie należą do częstych.
- Pamiętam kilka lat temu podobne zgłoszenie. Wówczas też chłopak był uwięziony na górze i nas wezwano na pomoc, ale  gdy młodzieniec zobaczył wóz strażacki wystraszył się chyba jeszcze bardziej i zeskoczył ze ścianki. Na szczęście nic się mu wówczas nie stało – mówi komendant.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę