Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

"MAŁYM I DUŻYM ZABAWA SŁUŻY" - Piknik integracyjny

Serdecznie zapraszamy aktualnie uczęszczające dzieci wraz z Rodzicami oraz dzieci, które przyjdą do naszego przedszkola w nowym roku szkolnym, także z Rodzicami, na Piknik integracyjny pod hasłem "MAŁYM I DUŻYM ZABAWA SŁUŻY". Piknik odbędzie się dnia 31 maja 2012 roku o godzinie 15:30 na podwórku przedszkolnym. Podczas pikniku planujemy: gry i zabawy dla dzieci i rodziców, loterię fantową, konkursy, zabawy integracyjne, grill oraz inne niespodzianki. Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor i wielką chęć do zabawy.

Agata Komorowska
pon, 30 kwietnia 2012 09:58
Data ostatniej edycji: pon, 30 kwietnia 2012 10:32:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę