Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Starszaki robią kanapki

Nasze starszaki chcą być coraz bardziej samodzielne i w związku z tym na zajęciach 18 kwietnia 2012 roku wzięły się ostro do roboty i pod czujnym okiem Pani Marylki robiły kanapki.

Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonały doskonale. Kanapki nie tylko były smaczne , ale i pięknie, kolorowo ozdobione. Po takiej samodzielnej pracy nikt już nie zdejmował z kanapek ani szczypiorku, ani zielonej pietruszki, ani innych warzyw. Zajęcia kulinarne przeprowadzane są w związki z realizacją Programu Zdrowy Przedszkolak.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 28 kwietnia 2012 23:06
Data ostatniej edycji: nie, 29 kwietnia 2012 00:10:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę