Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Stacja Łomża za ponad 50 mln zł

Katowicka Elektrobudowa na zlecenie PSE „Operator” ma wybudować stację elektroenergetyczną 400 kV Łomża. Wartość netto umowy wynosi 48,1 mln zł. Inwestycja ma być ukończona do 30 września 2014 roku.

Stacja ma stanąć w połowie drogi pomiędzy Pogórzem a Wygodą. To kluczowy element „energostrady” czyli inwestycji planowanej przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne Operator S.A. W pierwszym etapie ma zostać zbudowana linia elektroenergetyczna 400 kV Narew – Ostrołęka, a w drugim dwutorowa, napowietrzna linii 400 kV Ełk – Łomża, którą docelowo (w 2020 roku) do stacji w Łomży ma popłynąć prąd z nowej elektrowni atomowej na Litwie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę