Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Groźna stłuczka trzech aut w Łomży

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch fordów i mazdy doszło około godziny 10. na skrzyżowaniu alei Sikorskiego z ul. Wyszyńskiego w Łomży. Dwie osoby karetka odwiozła do Szpitala Wojewódzkiego.

Ze wstępnego oglądu obserwatorów zdarzenia wynika, że kobieta skręcająca w lewo z  alei Sikorskiego w ul. Wyszyńskiego fordem na grajewskich numerach rejestracyjnych nie zachowała ostrożności, w wyniku czego uderzył w drugiego forda z Łomży, jadącego od strony alei Legionów. Siła uderzenia sprawiła, że prawdopodobnie z tego powodu kierowca forda odbił się, uderzając w mazdę na kolneńskich numerach rejestracyjnych.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę