Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Rodzinne w kasie miasta, a nie na karcie

Kilkaset osób z Łomży, które otrzymują z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej świadczenia rodzinne i alimentacyjne będzie musiało stanąć w kolejce ratuszu. W związku z awarią systemu informatycznego kart przedpłaconych Citi Handlowy, wypłata tych świadczeń za miesiąc kwiecień będzie odbywała się w kasie Urzędu Miejskiego – poinformował Łukasz Czech.

Pieniądze będzie można wypłacić jutro, w piątek 27 kwietnia, w godz. 10:00-15:00 oraz w poniedziałek 30 kwietnia w godz. 8:00-15:00.
- Aby otrzymać wypłatę należy zgłosić się osobiście z dowodem osobistym – podaje Czech. Szczegółowe informacje dotyczące zaistniałej sytuacji dostępne są pod numerami telefonów: (86) 2156853 lub (86) 2166319.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę