Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Budujesz, remontujesz, urządzasz... po wakacjach w Łomży?

- Castorama ma być udostępniona w Łomży we wrześniu – mówił radnym Łomży prezydent miasta, który tę informacje miał powziąć wczoraj od inwestorów. Hipermarket Castorama ma powstać na terenach dawnej Bawełny, gdzie jeszcze jesienią ubiegłego roku rozpoczęto budowę Galerii Narew.

Plan Galerii Narew
Plan Galerii Narew

Castorama to sieć sklepów zaopatrzona w materiały budowlane, dekoracyjne, narzędzia oraz katalog produktów do aranżacji i wyposażenia wnętrz, jak i wszystkiego co potrzebne jest na działce i w ogrodzie. Początkowo Castorama miała znajdować się wewnątrz galerii, ale zimą inwestor wystąpił o zmianę pozwolenia na budowę. Teraz hipermarket budowlany ma powstać jako osobny obiekt. Zgodnie z nowym pozwoleniem na budowę powierzchnia zabudowy wyniesie niemal 10 tys m.kw., przy czym niemal 8 tys m.kw. to powierzchnia handlowa.

Parametry budynku nr 2 Centrum Handlowo-Usługowego „Galerii Narew”:
pow. zabudowy 9 851,15 m2
pow. handlowa 7 933,31 m2
pow. usługowa pomocnicza 2 027,22 m2
kubatura 87 687,78 m3
długość 14,36 m
szerokość 78,81 m
wysokość łącznie z attyką 9,66 m


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę