Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Czerniawski „jest bardzo ważnym członkiem”, ale we władzach SLD go nie będzie

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski

Krzysztof Bil-Jaruzelski z Białegostoku zastąpił na funkcji przewodniczącego Rady Wojewódzkiej SLD Krzysztofa Zarębę z Zambrowa. Zmian we władzach regionalnych dokonali delegaci 5. Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego SLD województwa podlaskiego, który w sobotę odbył się w Białymstoku. Wśród delegatów na Zjazd, jak i wśród wybranych wcześniej w powiatach członkach nowej Rady Wojewódzkiej SLD, nie było Mieczysława Czerniawskiego, który dotychczas zasiadał we władzach partii.

- Pan prezydent Mieczysław Czerniawski jest bardzo ważnym członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej i pełni funkcje doradcze zarówno przy władzach regionalnych jak i krajowych, przy byłym premierze Leszku Milerze, ale formalnie członkiem władz Sojuszu nie będzie – mówi Zenon Żyjewski przewodniczący łomżyńskich struktur SLD.
Mieczysław Czerniawski przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję członka Podlaskiej Rady Wojewódzkiej SLD. Teraz z Łomży w tym gremium znaleźli się  Zenon Żyjewski i Małgorzata Daniło-Gorolewicz.
Podczas sobotnich obrad, poza wyborem przewodniczącego wojewódzcy delegacji SLD wybrali także m.in. swoich delegatów na zjazd krajowy partii. W tej grupie z Łomży znalazł się tylko Marian Ostrowski.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę