Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pobił, bo spodobała się koszulka

Koszulka z liściem marihuany jaką miał na sobie 18-latek, tak bardzo spodobała się jego rówieśnikowi, że pobił go by ją zdobyć. Napaści doszło w okolicach parku przy ul. Nowogrodzkiej. Napastnik szybko został ujęty przez policję. Okazało się, że był pijany.

Jak relacjonuje Urszula Brulińska z  KMP w Łomży 18-latek, który w piątek po godzinie 15. zaczepił rówieśnika w centrum miasta najpierw powiedział, że jego koszulka bardzo mu się podoba i chce aby ten nu ją dobrowolnie oddał. Gdy zaczepiony odmówił - został pobity, a napastnik także zabrał mu koszulkę. Długo łupem się nie cieszył. Tego samego popołudnia został zatrzymany przez policjantów. Badania alkotestem wykazało, że jest pijany.  W wydychanym powietrzu miał 0,62 promila alkoholu. Napastnik trafił do policyjnej izby zatrzymań, a znaleziona przy nim koszulka z liściem marihuany wróciła do prawowitego właściciela.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę