Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Łomżanka w sztafecie olimpijskiej

Główne zdjęcie
Marta Miller

Marta Miller z Łomży jako jedna z nielicznych osób z całego świata pobiegnie w sztafecie z ogniem olimpijskim przed XXX Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi, które w tym roku odbędą się w Londynie. Łomżanka z ogniem pobiegnie 20 lipca u boku takich znanych osobistości jak Przemysław Babiarz, Mariusz Czerkawski, Jan Mela, Artur Partyka, Beata Pawlikowska, Michał Żebrowski czy Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Polacy, którzy pobiegną w sztafecie z ogniem olimpijskim
Polacy, którzy pobiegną w sztafecie z ogniem olimpijskim

Marta Miller  jest trenerem taekwondo olimpijskiego i byłą zawodniczka Młodzieżowego Klubu Sportowego „Medyk” Łomża, pod którego barwami zdobywała liczne laury sportowe na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Była członkinią Kadry Narodowej Juniorów i Kadry Szkolenia Olimpijskiego Taekwondoa obecnie wykładowca na Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

W sztafecie z ogniem olimpijskim w tym roku weźmie udział około 8000 uczestników z całego świata. Pierwsi biegacze wyruszą już 19 maja z przylądka Land's End w Kornwalii. Stamtąd ruszą w symbolicznym pokojowym biegu do Londynu, po drodze mijając kilkaset miast. W ciągu 70 dni przebiegną oni ok. 13 tys. km. Na tydzień przed końcem biegu sztafetę przejmą Polacy. Każdy z nich przebiegnie 300 jardów (ok. 275 metrów).

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę