Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Zdrowe ząbki

Już 27 kwietnia 2012 roku odbędzie się kolejne spotkanie w ramach programu profilaktycznego ZDROWE ZĄBKI.

Na każdym spotkaniu dzieci uczestniczą w pogadance o tematyce prozdrowotnej. Uczyły się prawidłowo szczotkować ząbki,  zapoznały się z prawidłowym sposobem odżywiania; poznały produkty , które szkodza zdrowiu, niszczą zęby lub są przyczyną chorób jamy ustnej,  i których spożycie należy ograniczać do minimum oraz wiele innych ciekawcyh zagadnień. Na spotkaniach dzieci otrzymały nowe szczoteczki, kubeczki  i pasty oraz malowanki. Po pogadance każdoroazowo panie przeprowadzają fluoryzację. Mimo iż płyn nie jest zbyt smaczny to wszystkie przedszkolaki chcą mieć piękne, zdrowe zęby.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 20 kwietnia 2012 22:53
Data ostatniej edycji: pt, 20 kwietnia 2012 23:31:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę