Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

"Jak przechytrzyć wilka"

Dnia 30 marca 2012 r dzieci z naszego przedszkola obejrzały spektakl Teatru Lalek FRASZKA z Warszawy pt. "Jak przechytrzyć wilka".

 Przedstawienie to w ciekawy sposób ukazało dzieciom, jakie mogą być skutki nieposłuszeństwa wobec rodziców, jak ważna w życiu jest przyjaźń i przyjaciele. Dzieci z zapartym tchem śledził losy głównych bohaterów prosiaczka Kwika i jego mamy Balbinki, głośnym nawoływaniem pomagały wyjść z tarapatów, a na koniec aktorów nagrodziły gromkimi brawami.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 20 kwietnia 2012 22:32
Data ostatniej edycji: pt, 20 kwietnia 2012 22:51:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę