Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Więcej wiedzieć, to bać się mniej...

Główne zdjęcie
Dr Krystyna Wróblewska

Specjaliści profesorowie, doktorzy ze Szczecina, Warszawy czy Białegostoku rozmawiają w Łomży o roli profilaktyki w nowoczesnej onkologii. Konferencję zorganizował Instytut Medyczny PWSIiP w Łomży. - W XXI wieku choroby nowotworowe stały się jednym z najczęściej podejmowanych tematów – mówiła na wstępie konferencji doktor Krystyna Wróblewska. - Najważniejsze by zapobiegać, wykryć jak najwcześniej i leczyć – mówiła dodając, że dla lekarzy bardzo ważny w tym wszystkim jest „świadomy pacjent”.

Wykładowcami podczas konferencji są profesorowie, doktorzy ze Szczecina, Warszawy, Białegostoku i Łomży, zajmujący się na co dzień profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych. Przekazana  przez specjalistów wiedza ma uwrażliwić na profilaktykę i wpłynąć na zmianę stylu życia. Jak przekonują specjaliści istotne są również uwarunkowania genetyczne w  chorobie nowotworowej.

210407125521.jpg
Foto: Dr Krystyna Wróblewska
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę