Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Koncert muzyczny

Dnia 17 kwietnia 2012 roku w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży pod kierunkiem Pani Moniki Zarzyckiej i Pana Piotra Dąbrowskiego.

 Młodzi artyści grali na trąbce, flecie poprzecznym, skrzypcach i gitarze. Przedszkolaki słuchały w skupieniu  gry na różnych instrumentaqch i nadawały tytuły utworom. Po koncercie dzieci otrzymały informacje zapisach i egzaminach do szkoły muzycznej. Serdecznie dziękujemy za piekną grę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 18 kwietnia 2012 23:40
Data ostatniej edycji: cz, 19 kwietnia 2012 10:11:34

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę