Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Przedszkolaki w szkole

12 kwietnia 2012 roku pięciolatki i sześciolatki z naszego przedszkola obejrzały przedstawienie pt. "Królowa Śniegu" przygotowane przez Koło Teatralne "Czary Mary"pod kierunkiem Pani Małgorzaty Juchimowicz ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łomży.

 Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy młodym aktorom świetnej gry na scenie. Szkoła "czwórka" od wielu lat przygotowuje piękne przedstawienia dla naszych przedszkolaków. Dzięki takim działaniom u dzieci w wieku przedszkolnym kształtuje się pozytywny wizerunek szkoły.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 18 kwietnia 2012 22:44
Data ostatniej edycji: śr, 18 kwietnia 2012 23:11:02

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę