Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zaproszenie "Poprawa Wizerunku Przedsiębiorcy" 20.04.2012r.

 

Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan wspólnie z Łomżyńską Izbą Przemysłowo - Handlową zapraszają Państwa do udziału w kameralnym spotkaniu konsultacyjnym, nt.

Poprawa wizerunku przedsiębiorcy”

Celem bezpośredniej rozmowy – dyskusji będzie zebranie opinii uczestników spotkania na temat wizerunku przedsiębiorcy w społeczności lokalnej i relacji biznesu z administracją.

Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan przystąpiła do realizacji trzyletniego programu stawiającego sobie za cel efektywne podniesienie prestiżu przedsiębiorcy w szerokich kręgach społeczności lokalnej oraz w gronie urzędników administracji samorządowej i państwowej. Spotkanie jest pierwszym elementem tego programu.

Jak ważne jest to zagadnienie dla wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą, nie trzeba przekonywać. Każda opinia, propozycja, jest niezwykle przydatna.

Spotkanie odbędzie się dnia 20 kwietnia (piątek) o godz. 11.00 w restauracji „Na Farnej” w Łomży przy ul. Farnej 9. Przewidziane jest na ok. 1,5 godziny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Prosimy o potwierdzenia uczestnictwa! Ilość miejsc ograniczona.

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę