Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Policjanci ćwiczą „szyki bojowe” przed EURO

Główne zdjęcie
fot. KMP w Łomży

Około 30 policjantów z Łomży bierze udział w kolejnym już szkoleniu przed EURO 2012. Funkcjonariusze, którzy dziś ćwiczą tworzą II pluton Nieetatowego Pododdziału Policji. Przez pierwsze cztery godziny będą szkoleni z teorii następnie ruszają w teren. Policjanci podkreślają, że to wszystko po to abyśmy – my mieszkańcy - czuli się bezpiecznie i to nie tylko w czasie trwania Euro.

fot. KMP w Łomży
fot. KMP w Łomży
fot. KMP w Łomży
fot. KMP w Łomży

Szkolenie w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży prowadzi nadkom. Cezary Wyrwas - dowódca II kompanii.
- Tematem dzisiejszego szkolenia są „szyki bojowe” to znacz szyki porządkowe i ugrupowania bojowe policji – podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.
To już kolejne, ale też nie ostatnie ćwiczenia naszych policjantów przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, które po raz pierwszy rozgrywane będą w Polsce.
- Następne ćwiczenia odbędą się w maju i wtedy obejmą one całą kompanię. Kompanię tworzą funkcjonariusze Policji z Łomży, Zambrowa, Kolna, Moniek i Wysokiego Mazowieckiego - dodaje Brulińska.

Na razie nie wiadomo czy, ewentualnie ilu łomżyńskich policjantów zostanie wysłanych „na pierwszą linię” Euro.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę