Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Ekspedientka okradła sklep

Ekspedientka wraz z mężem upozorowała włamanie do sklepu. Najpierw wynieśli papierosy, alkohol, prezerwatywy, karty telefoniczne a także żywą gotówkę, a później zniszczyli panel alarmu i zostawili otwarte drzwi wejściowe prowadzące na zaplecze sugerując włamanie. Jak się okazało w ten sposób młoda ekspedientka chciała zatuszować wcześniejsze braki w sklepowej kasie przed spodziewanym remanentem.

Zdarzenie miało miejsce w Czyżewie. W niedziele o poranku dyżurny wysokomazowieckiej Policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów spożywczych w tej miejscowości. W trakcie wykonywania czynności policjanci ujawnili szereg nieścisłości, które wskazywały, że przestępstwa mogła dokonać jedna z pracownic. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. 22-letnia ekspedientka przyznała się, że to ona wraz z mężem upozorowała włamanie. Jak się okazało w sobotę późnym wieczorem małżeństwo wyniosło ze sklepu papierosy, alkohol, prezerwatywy oraz karty telefoniczne ogólnej wartości około 11 tysięcy złotych. Ich łupem padła również gotówka. Były to pieniądze z maszyny do gier losowych w kwocie około 1200 złotych oraz blisko 3600 złotych dwudniowego utargu z kasy sklepu. Następnie małżonkowie zniszczyli panel alarmu i zostawili otwarte drzwi wejściowe prowadzące na zaplecze. Skradziony towar para zakopała w lesie niedaleko miejscowości Boguty Pianki. 22-letnia ekspedientka tłumaczyła policjantom, że w ten sposób chciała zatuszować braki w sklepowej kasie przed zbliżającym się remanentem. Oboje z mężem zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę