Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Liga startuje już w czwartek!

Tylko kilka dni wystarczyło, żeby lista startowa zapełniła się nazwiskami miłośników białego sportu z naszego miasta. Już w najbliższy czwartek, 19 kwietnia, rozegrane zostaną pierwsze mecze I edycji Łomżyńskiej Ligi Tenisowej.

Zgodnie z założeniami, w I edycji Ligi wystartuje 16 zawodników, którzy przez ponad 2 miesiące walczyli będą o miano najlepszego – Planujemy, aby rozgrywać średnio dwie kolejki w ciągu tygodnia. Nie chcemy sztywno ograniczać uczestników terminami, bo wiadomo, że wszyscy albo się uczą albo pracują i nie zawsze mają czas – podkreśla Lech Malinowski z LZS-u.
Inauguracyjna kolejka rozpocznie się w czwartek, 19 kwietnia o godz. 18.00. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią Marek Szymański i Józef Borowski, Krzysztof Bułkowski i Zbigniew Zaremba oraz Karol Zaczek i Krzysztof Chełstowski. Pozostałe mecze 1. serii spotkań rozegrane mają zostać do dnia 22 kwietnia.

Mecze 1. kolejki:
Marek Szymański - Józef Borowski
Krzysztof Bułkowski - Zbigniew Zaremba
Karol Zaczek - Krzysztof Chełstowski
Dariusz Rutkowski - Wojciech Lisek
Jan Kotowski - Sebastian Miernik
Janusz Zalewski - Piotr Klewicki
Jarosław Florczyk - Mateusz Korytkowski
Florian Niedźwiecki - Tadeusz Cieśluk

Uwaga: Pan Florian Niedźwiecki proszony jest o kontakt telefoniczny (602 570 797) bądź osobisty z Panem Leszkiem Malinowskim w celu dopełnienia formalności związanych ze startem w Lidze.

is

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę