Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Rozjechali i uciekli

Policjanci z Łomży poszukują sprawców i świadków tragicznego wypadku jaki w sobotę wieczorem wydarzył się na krajowej 61 w okolicach wsi Zaruzie w gminie Miastkowo. Piesza, która najprawdopodobniej wtargnęła na jezdnię, została najpierw potrącona przez jeden samochód, a następnie przejechał po niej drugi. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta zmarła.

Jak podaje policja, do wypadku doszło ok. 20.45. Piesza, 44-letnia kobieta, która według wstępnych ustaleń policji wtargnęła na jezdnię, została potrącona przez samochód jadący od strony Ostrołęki w kierunku Łomży, a następnie przejechana jeszcze przez pojazd, który jechał bezpośrednio za nim. Obaj kierowcy odjechali z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanej. Samochody, którymi jechali ci kierowcy to najprawdopodobniej ford i audi.
Policjanci proszą wszelkie osoby, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji o tym tragicznym zdarzeniu o kontakt z KMP w Łomży pod numer 86 4741212, lub pod alarmowe telefony policji w całym kraju 997 i 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę