Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 12.04.2012-Poprawa wizerunku...20.04.12

 

W imieniu Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan zapraszamy Państwa do udziału w kameralnym spotkaniu konsultacyjnym, nt.

Poprawa wizerunku przedsiębiorcy”

Celem bezpośredniej rozmowy – dyskusji będzie zebranie opinii uczestników spotkania na temat wizerunku przedsiębiorcy w społeczności lokalnej i relacji biznesu z administracją.

Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan przystąpiła do realizacji trzyletniego programu stawiającego sobie za cel efektywne podniesienie prestiżu przedsiębiorcy w szerokich kręgach społeczności lokalnej oraz w gronie urzędników administracji samorządowej i państwowej. Spotkanie jest pierwszym elementem tego programu.

Jak ważne jest to zagadnienie dla nas wszystkich, dla osób prowadzących działalność gospodarczą, nie trzeba przekonywać. Każda opinia, propozycja, jest niezwykle przydatna.

W załączeniu przesyłamy następujące dokumenty: opis projektu „Poprawa wizerunku przedsiębiorców“ i dwa pliki z informacjami nt. postrzegania i roli przedsiębiorców.

Spotkanie odbędzie się dnia 20 kwietnia (piątek) o godz. 11.00 w restauracji „Na Farnej” w Łomży przy ul. Farnej 9. Przewidziane jest na ok. 1,5 godziny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
cz, 12 kwietnia 2012 14:34
Data ostatniej edycji: cz, 12 kwietnia 2012 14:36:47

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę