Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Mają przetrącone karki, bo innym się spieszyło...

37-letnia kobieta i 35-letni mężczyzna trafili z urazami kręgosłupa do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, ponieważ mieli nieszczęście jechać akurat w momencie, gdy inni kierowcy lekceważyli przepisy drogowe.

ul. Wojska Polskiego
ul. Wojska Polskiego

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj przed godziną 15. na ul. Wojska Polskiego. Kierujący mercedesem 59-latek wyjeżdżał z ul. Makowej, ale nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w bok jadącego w kierunku al. Sikorskiego nissana. Prowadząca go 37-letnia kobieta została przewieziona do szpitala ze skręceniem odcinka szyjnego kręgosłupa oraz z urazami lewego podudzia i miednicy.

Drugi wypadek miał miejsce godzinę później na moście im. Hubala. Jadący audi od strony Piątnicy 20-latek z Jedwabnego nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył drugiego audi, którym kierował 35-latek z Łomży. To z kolei spowodowało przepchnięcie auta i kolejne uderzenie w tył niespodziewającego się niczego seata. Obrażeń doznał 35-letni kierowca audi, który z naruszonymi kręgami szyi trafił do szpitala. W obu wypadkach wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

- Jak widać, nie tylko jazda po alkoholu, brawura za kierownicą czy złe warunki atmosferyczne doprowadzają do groźnych konsekwencji – przestrzega nieuważnych kierowców Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Nieprzestrzeganie przepisów drogowych i pośpiech mogą stać się przyczyną poważnych obrażeń i kalectwa nawet w jasny słoneczny dzień.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę