Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Od jutra z Legionów w Poznańską nie skręcisz

Sporych utrudnień można spodziewać się od jutra na wjeździe do Łomży od strony Śniadowa. W środę (11 kwietnia 2012 roku) drogowcy mają zamknąć odcinek ul. Poznańskiej od Al. Legionów do ul. Akademickiej. Wszystko w związku z przebudową niewielkiego około 40-metrowego pozostałego do remontu pasa kolejowego. Prace mają zakończyć się do czerwca.

W związku z zamknięciem fragmentu ul. Poznańskiej, która jest swoista obwodnicą Łomży często wykorzystywaną przez kierowców tirów teraz ciężkie samochody głębiej wjadą w miasto. Jak podaje Anna Sobocińska, rzecznik prasowy prezydenta, na czas zamknięcia odcinka Poznańskiej pojazdy kierowane będą na objazd poprowadzony Al. Legionów, ul. Spokojną i ul. Piłsudskiego.

Wykonawcą inwestycji jest PBK. Koszt przedsięwzięcia to prawie 320,5 tys. zł, a środki na remont pochodzą z budżetu miasta.
To nie ostatni remontowany fragment ulicy Poznańskiej. W planach jest także przebudowa mostku nad Łomżyczką. Nie wiadomo jednak czy te prace ruszą w tym roku. Miasto chce na nie pozyskać dofinansowanie.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę