Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Spokojnie mijają święta na drogach regionu.

W ciągu ostatnich dwóch dni doszło tylko do dwóch groźniejszych wypadków. W sobotę kierująca volkswagenem na drodze relacji Turośl – Cieloszka w powiecie kolneńskim podczas wyprzedzania zjechała na pobocze i dachowała. Do szpitala trafiły dwie osoby, w tym 2-letnie dziecko. W niedzielę na krajowej „61” na odcinku łączącym Grajewo i Popowo kierowca renault z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w skarpę. Razem z pasażerką ranni trafili do szpitala.

Do pierwszego wypadku doszło w sobotę po godzinie 13.00. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że jadąca volkswagenem 22-latka postanowiła wyprzedzić jadący przed nią samochód. Wykonując manewr najprawdopodobniej zjechała na lewe pobocze drogi w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem. Następnie bora przemieściła się na przeciwległe pobocze i znów na lewą stronę drogi, gdzie bokiem uderzyła w stojący tam znak. Na skutek zderzenia auto dachowało. W wyniku wypadku do szpitala trafiło dwoje pasażerów volkswagena, w tym 2-letnie dziecko. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa.
Natomiast wczoraj około godziny 16.30 do wypadku doszło na krajowej „61”. pomiędzy Grajewem a Popowem. Według informacji policji 74-letni kierowca renault w pewnym momencie z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze. Tam uderzył przodem samochodu w skarpę i się zatrzymał. W wyniku wypadku mężczyzna z urazem klatki piersiowej i ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala. Trafiła tam także z urazem głowy i złamaniem obu nóg podróżująca clio 70-letnia pasażerka.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę