Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Napastnika przyjmę

Piłkarze ŁKS Łomża właśnie zakończyli urlop. W środę zespół oficjalnie rozpoczyna treningi przed wiosenną seria rozgrywek. Tymczasem w dalszym ciągu nie wiadomo kto, obok Rafała Boguskiego, zagra w ataku. Tadeusz Gaszyński trener ŁKS-u pilnie poszukuje napastnika.

Być może wiosną z ŁKS-em przeciwników zaatakuje Piotr Cetnarowicz. Gaszyński podkreśla, że czaka na ostateczną odpowiedź tego piłkarza. Ma ona zapaść jeszcze w tym tygodniu. Cetnarowicz to 29-letni napastnik Świtu Nowy Dwór Mazowieckie. Rozmowy nad jego pozyskaniem do ŁKS-u trwają już od listopada. Sam piłkarz jak podkreślał w rozmowie z Gazetą Współczesną „propozycję łomżyńskiego klubu traktuje bardzo poważnie”, ale... ma do wyboru oferty także innych klubów.

Nie Cetniewicz to inny
„Łomżyński klub nie ogranicza się do rozmów z Cetnarowiczem. Gaszyński rozmawiał już z jednym z czołowych snajperów III ligi. Ostateczną odpowiedź w tej sprawie ma uzyskać za 2 tygodnie”- napisała Współczesna.

Dodajmy, że najbliższy mecz ŁKS-u Łomża już w sobotę. W hali Szkoły Podstawowej nr 9 zespół zagra w rozgrywkach piłkarskich w ramach łomżyńskiego finału WOŚP.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę