Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Pomocna Dłoń”

Główne zdjęcie
Ks. Jan Sołowianiuk i Franciszek Chrzanowski dyr. DPS w Łomży

„Wiara, że istnieją ludzie, którym nie jest obojętny los osób niepełnosprawnych intelektualnie daje nam siłę i motywację do kreatywnej pracy z nimi” - mówią członkowie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie „Pomocna Dłoń” przy Domu Pomocy Społecznej w Łomży. „Za 30 lat współpracy, za okazane serce i pomoc nie tylko rzeczową, ale także duchową” Stowarzyszenie podziękowało księdzu Infułatowi Janowi Sołowianiukowi. - Ta dobra współpraca, rozpoczęta w okresie „trudnym”, trwa do dzisiaj, za co jesteśmy bardzo wdzięczni – podkreślają.

Księdza Sołowianiuka uhonorowano podczas Spotkania Wielkanocnego  Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”. Wśród przybyłych gości był m.in. ks. bp Janusz Stepnowski, ordynariusz łomżyński oraz wielu przyjaciół i darczyńców Stowarzyszenia. Podopieczne Stowarzyszenia, mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Łomży, przedstawiły widowisko słowno-muzyczne o tematyce wielkanocnej, przygotowane pod kierunkiem terapeutów.
Nie zabrakło również święconego jajka, którym wszyscy zebrani podzielili się, składając sobie świąteczne życzenia.

Dodajmy, że Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” i Dom Pomocy Społecznej w Łomży są kontynuatorami sięgającej Towarzystwa Dobroczynności, które w mieście zostało powołane 130 lat temu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę