Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Audi wypakowane papierosami

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Prawie 10 tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli łomżyńscy policjanci w osobowym audi. Samochód był zatrzymany do kontroli nocą z poniedziałku na wtorek. Audi, papierosy i kierowca zostali zatrzymani i „zabezpieczeni”.

We wtorek, tuż po północy, w Łomży na ulicy Zjazd, policjanci z łomżyńskiej patrolówki zatrzymali do kontroli audi 80 na augustowskich numerach rejestracyjnych. Samochód, prowadzony przez 39-letniego mieszkańca Puńska o litewskim nazwisku, właśnie wjeżdżał do miasta. W trakcie szczegółowej kontroli mundurowi znaleźli w aucie papierosy, ale żadna z paczek nie miała banderol akcyzy.
- W samochodzie przewożone było prawie 10 tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy – podaje st. sierż. Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji. - Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że wartość rynkowa zatrzymanej kontrabandy to około 100 tysięcy złotych.

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań, i dziś został doprowadzony do prokuratury. Ma usłyszeć zarzut o posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę