Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

„Generał” z kolejnymi zarzutami

Łomżanin Sławomir W. ps. „Generał” miał kierować szajką sutenerów. Takie zarzuty przedstawiła mu w poniedziałek Prokuratura Okręgowa w Łomży. Jak podaje Gazeta Współczesna, przestępczą działalność miał prowadzić od marca 2010 r. do czerwca 2011 roku. Wówczas „Generał” cieszył się wolnością po niemal trzyletnim przebywaniu w areszcie tymczasowym, w związku ze śledztwem prowadzonym przez Prokuraturę Apelacyjną w Gdańsku. Teraz też siedzi...

– Podejrzanemu przedstawiliśmy zarzut kierowania grupą przestępczą, której celem było nakłanianie kobiet do nierządu – mówiła wczoraj Współczesnej Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży. – Do tego dochodzi też zarzut czerpania korzyści z uprawianej przez nich prostytucji, w tym również małoletnich dziewczyn.
Sprawa dotyczy okresu od marca 2010 r. do czerwca ub. r i działalności podejrzanego w Łomży i Zambrowie.

Sławomir W. w ostrołęckim więzieniu odsiaduje wyrok za oszustwo. Poza tym trwają dwa procesy sądowe, w których „Generał” występuję jako oskarżony. W jednym odpowiada jako szef grupy przestępczej, w drugim za zlecenie zabójstwa.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę