Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Zajączek z pisanką nagrodzony na Wielkanoc

Główne zdjęcie
Praca Amelki Wądołowskiej

Sześcioletnia Amelka Wądołowska, uczestniczka zajęć w Pracowni Plastycznej MDK DŚT w Łomży, otrzymała nagrodę w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tradycje wielkanocne” w Płocku.

Praca Alana Zalewskiego
Praca Alana Zalewskiego

Na konkurs wpłynęło 2 511 prac ze 169 placówek oświatowych, kulturalnych i wychowawczych. Komisja oceniała w szczególności walory artystyczne i etnograficzne, samodzielność, zgodność z tematem, kompozycję, technikę i pomysłowość prac.
Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowano prace: Alana Zalewskiego (7 lat), Magdy Głębockiej (6 lat), Marianny Markowskiej (12 lat), Zosi Święcicy (9 lat), Marysi Faszczy i Mai Męczkowskiej (5 lat). Pod kierunkiem instruktorki Anny Bureś dzieci wykonały swoje kompozycje z kartonu na płaszczyźnie, formę przestrzenną - zajączka z pisanką i batik. Organizatorem konkursu, którego idea to ocalanie od zapomnienia polskich tradycji świąt wielkanocnych, jest Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.

210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę