Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Złodziej czekolady powrócił

Trzykrotnie, pod koniec marca złodziej okradał jeden z większych sklepów w Łomży. Za każdym razem łupem padały przede wszystkim czekolady Milka, a straty sklep wycenił łącznie na ponad 750zł. Okazało się, że złodziejem jest młody, 21-letni łomżanin, ten sam który sklepy tej sieci okradał już w lutym. Wówczas też kradł przede wszystkim czekolady Milka.

Zatrzymany przez policjantów miłośnik czekolady przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i chce dobrowolnie poddać się karze. W sumie w trzech skokach miał skraść 32 czekolady Milka, 9 kaw i 2 bombonierki. Zgodnie z Kodeksem karnym „kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.” Łomżanin będzie odpowiadał jako recydywista. Na swoim koncie ma już wyrok i to nawet wcześniejszy niż za kradzieże czekolad w lutym.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę