Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Zagrali dla Filipa

Ponad 1,6 tys zł zasiliło konto na którym zbierane są pieniądze na leczenie chorego, siedmioletniego Filipa Strzeleckiego, ucznia szkoły podstawowej w Szczepankowie. W niedzielę w szkole odbył się specjalny Regionalny Turniej Tenisa Stołowego Open pod hasłem: „Bawmy się razem – pomóżmy Filipowi”. Do zawodów zgłosiło się 24 zawodników w grze pojedynczej oraz 8 par w grze podwójnej.

- Wspólnie z wójtem gminy Śniadowo Rafałem Pstrągowskim, dyrektorem szkoły Arkadiuszem Twardowskim, Radą Rodziców oraz nauczycielami podjęliśmy inicjatywę, że zagramy dla siedmioletniego ucznia SP Szczepankowo, który jest poważnie chory i potrzebuje wsparcia finansowego na dalsze leczenie – relacjonuje Wojciech Klimaszewski, nauczyciel wychowania fizycznego. - W trakcie turnieju można było nabyć los. Główną wygraną loterii była  replika piłki nożnej TANGO 12, rakietki tenisowe z podpisami trenera zespołu AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża - Wacława Tarnackiego oraz liderki zespołu Ren Bingran. Dzięki hojności zawodników oraz przybyłych gości udało się zebrać kwotę 1618 zł, która zasili konto Filipa Strzeleckiego - podkreśla.

W samym turnieju najlepszym zawodnikiem w grze pojedynczej okazał się Sebastian Kapelewski – uczeń III LO w Łomży. Drugie miejsce wywalczył nauczyciel wychowania fizycznego z SP 5 w Łomży – Zbigniew Borkowski, a trzecie Krystian Kimbar – uczeń PG w Nowogrodzie.
Najlepszymi w grze podwójnej okazali się uczniowie i absolwenci SP w Szczepankowie: Kamil Zaborszczyk i Marek Żyłowski (I miejsce), Karol Wiśniewski i Patryk Krajewski (II miejsce),  Wiktoria i Zbigniew Kobus (córka i ojciec - III miejsce).

Każdy, kto chciałby wspomóc Filipa w jego walce o powrót do zdrowia, może przekazać 1% swojego podatku za 2011r. wpisując w PIT: KRS: 0000270809, Cel szczegółowy 1% - Filip Strzelecki, 1143. Lub dokonać wpłaty na subkonto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym Michała Kajki 80/82/1, 04 – 620 Warszawa nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 tytułem: Filip Strzelecki, 1143


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę