Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Srebrny medal studentów PWSIiP w Łomży

Pięcioosobowa reprezentacja Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży wywalczyła srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych wśród wyższych szkół zawodowych. Mistrzostwa rozegrano w sobotę na trasach Parku 3-Maja w Łodzi.

- W wyniku ciągłych opadów deszczu i deszczu ze śniegiem przyszło studentkom i studentom biegać po wodzie lub błocie – relacjonuje Jan Kotowski, opiekun łomżyńskich biegaczy.
Na starcie AMP stanęło 51 uczelni w kategorii kobiet i 56 w kategorii mężczyzn. Kobiety miały do pokonania dystans 3 i 6 km, natomiast mężczyźni rywalizowali na 4,5 i 9 km. Prowadzona była punktacja generalna oraz podział na cztery kategorii uczelni wyższych. W kategorii Wyższych Szkół Zawodowych srebrny medal zdobyła Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Łomżyńską uczelnie reprezentowali studenci Instytutu Wychowania Fizycznego w składzie: Samełko Łukasz, Laskowski Mariusz, Pucyk Przemysław, Kwiatkowski Damian i Ćwikłowski Paweł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę