Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Ukradł las

Policjanci ze Śniadowa zatrzymali sprawcę wyrębu i kradzieży drzewa z lasu. 50-latek miał najpierw wyciąć, a później wywieźć ponad trzysta drzew. Łącza wartość łupu szacowana jest na blisko 33 tys zł. Jak podaje policja mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i chce dobrowolnie poddać się karze.

50-latka policjanci zatrzymali wczoraj. Od lutego do końca marca miał on kradł drzewo z jednego z lasów w gminie Miastkowo.
- Z informacji funkcjonariuszy wynika, że sprawca wyrąbał i wywiózł w tym czasie blisko 50 olch, prawie 280 sosen oraz 35 brzóz o łącznej wartości 33 tysięcy złotych – podaje st. sierż. Ewelina Śleszyńska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji  - Zatrzymany 50-latek usłyszał zarzuty wyrębu i kradzieży drzewa.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę