Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Amfetamina w kubeczku, marihuana w torebce

Dwóch młodych, posiadających narkotyki mężczyzn, zatrzymali wczoraj i dziś w nocy łomżyńscy policjanci. Amfetaminę u pierwszego pomógł znaleźć pies przeszkolony do wykrywania narkotyków, do zatrzymania drugiego z marihuaną przyczyniło się doświadczenie policjantów.

- Policjanci do spraw walki z przestępczością narkotykową i funkcjonariusz z psem wykrywającym narkotyki zatrzymali wczoraj mężczyznę z Łomży, urodzonego w roku 1981 – relacjonuje Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji. - O tym, do kogo się skierować, dowiedzieli się w wyniku informacji operacyjnych. Pies w piwnicy domu, gdzie mieszka mężczyzna, wywąchał amfetaminę. W kubeczku było 0,78 grama narkotyku.
Mężczyźnie postawiono zarzut za posiadanie substancji niedozwolonych, ale oprócz tego okazało się, że zatrzymany już w styczniu udzielał środków odurzających osobom trzecim. Przyznał się do obu zarzucanych mu czynów, za które odpowie przed sądem.
Natomiast dziś o pierwszej w nocy policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli na ul. Wojska Polskiego opla astrę, którego kierowca (rocznik '85) miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto uwagę patrolujących zwrócił dziwnie zachowujący się jeden z pasażerów (rocznik '84).
- Duże doświadczenie policjantów sprawiło, że poddali tego pasażera kontroli osobistej – dodaje Ewelina Szlesińska. - Znaleźli przy nim zamykaną strunowo torebkę foliową, w której znajdował się susz roślinny. Zbadanie testerem narkotykowym pozwoliło ustalić, że było to 0,33 grama marihuany.
Kierowca i pasażer odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę