Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Sezon na motory... i wypadki

Główne zdjęcie
fot.podlaska.policja.gov.pl

Cieplejsza atmosfera ośmieliła miłośników jednośladów, którzy coraz liczniej pojawiają się na drogach regionu. Niestety dochodzi już do pierwszych wypadków z ich udziałem. Wczoraj 19-letni kierowca motocykla został uderzony przez toyotę wyjeżdżającą z parkingu. Motocyklista z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 13.00 na ulicy 1 Maja w Wysokiem Mazowieckiem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że  43-letni mężczyzna kierujący toyotą, wyjeżdżając z parkingu mieszczącego się przy szkole, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla jadącego droga z pierwszeństwem motocyklisty.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę